- Počasí
- Rusko
- Bryansk Oblast
- Moshki
Aktuální počasí Moshki
Aktuální počasí přímo pro město Moshki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
