- Počasí
- Spojené státy americké
- Colorado
- Montrose
Aktuální počasí Montrose
Aktuální počasí přímo pro město Montrose. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Mráz
Platí do 2. 4. (18:00)
Silný vítr
Platí do 2. 4. (18:00)
2°C
pocitově 2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 7°C |
