- Počasí
- Německo
- Šlesvicko-Holštýnsko
- Mönkhagen
Aktuální počasí Mönkhagen
Aktuální počasí přímo pro město Mönkhagen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Mlha
Platí do 31. 5. (07:00)
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
