- Počasí
- Rusko
- Ryazan Oblast
- Mokroye
Aktuální počasí Mokroye
Aktuální počasí přímo pro město Mokroye. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 2°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 26 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 3°C |
