- Počasí
- Kazachstán
- Qostanay
- Mokroye
Aktuální počasí Mokroye
Aktuální počasí přímo pro město Mokroye. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | -18°C |
| Normál: | 0°C |
