- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Moirax
Aktuální počasí Moirax
Aktuální počasí přímo pro město Moirax. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí do 29. 5. (00:00)
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 56 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 17°C |
