- Počasí
- Maďarsko
- Borsod-Abaúj-Zemplén
- Mogyoróska
Aktuální počasí Mogyoróska
Aktuální počasí přímo pro město Mogyoróska. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 26. 4. (01:00) do 27. 4. (01:00)
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 21 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 11°C |
