- Počasí
- Rusko
- Kostroma Oblast
- Mit’kovo
Aktuální počasí Mit’kovo
Aktuální počasí přímo pro město Mit’kovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově -2°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 997 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 8°C |
