- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Aomori
- Misawa Air Base
Aktuální počasí Misawa Air Base
Aktuální počasí přímo pro město Misawa Air Base. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 14°C |
