- Počasí
- Spojené státy americké
- Kalifornie
- Minkler
Aktuální počasí Minkler
Aktuální počasí přímo pro město Minkler. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Zimní počasí
Platí do 2. 4. (08:00)
20°C
pocitově 22°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 60 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 15°C |
