Aktuální počasí Midtbrød
Aktuální počasí přímo pro město Midtbrød. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově -3°C
| vítr | 43 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 76 km/h |
| tlak | 980 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 5°C |
