- Počasí
- Írán
- Māzandarān
- Mīchar
Aktuální počasí Mīchar
Aktuální počasí přímo pro město Mīchar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 69 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
