Aktuální počasí Metapa
Aktuální počasí přímo pro město Metapa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 29°C |
