- Počasí
- Izrael
- Southern District
- Mabbu‘im
Aktuální počasí Mabbu‘im
Aktuální počasí přímo pro město Mabbu‘im. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Mlha
Platí do 1. 5. (10:00)
16°C
pocitově 18°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 24 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 20°C |
