Aktuální počasí Merișor
Aktuální počasí přímo pro město Merișor. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Sníh
Platí do 4. 4. (18:00)
4°C
pocitově 3°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 21 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 10°C |
