- Počasí
- Rusko
- Tomsk Oblast
- Medvedevo
Aktuální počasí Medvedevo
Aktuální počasí přímo pro město Medvedevo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-2°C
pocitově -7°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | -10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 6°C |
