- Počasí
- Spojené státy americké
- Arizona
- Meadview
Aktuální počasí Meadview
Aktuální počasí přímo pro město Meadview. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (20:20)
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 10 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
