- Počasí
- Spojené státy americké
- Arizona
- Meadview
Aktuální počasí Meadview
Aktuální počasí přímo pro město Meadview. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 2. 4. (20:00) do 2. 4. (20:20)
21°C
pocitově 19°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 15°C |
