- Počasí
- Spojené státy americké
- Kalifornie
- Mead Valley
Aktuální počasí Mead Valley
Aktuální počasí přímo pro město Mead Valley. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 25. 4. (14:00) do 26. 4. (11:00)
Znečištěné ovzduší
Platí do 26. 4. (11:00)
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 16°C |
