- Počasí
- Rusko
- Irkutsk Oblast
- Angarskiy
Aktuální počasí Angarskiy
Aktuální počasí přímo pro město Angarskiy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 13°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
