- Počasí
- Spojené státy americké
- Kalifornie
- McClellan Park
Aktuální počasí McClellan Park
Aktuální počasí přímo pro město McClellan Park. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 50 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 15°C |
