- Počasí
- Maďarsko
- Szabolcs-Szatmár-Bereg
- Mátészalka
Aktuální počasí Mátészalka
Aktuální počasí přímo pro město Mátészalka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 14°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
