- Počasí
- Rusko
- Pskov Oblast
- Mart’yanovo
Aktuální počasí Mart’yanovo
Aktuální počasí přímo pro město Mart’yanovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 56 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
