- Počasí
- Brazílie
- Minas Gerais
- Maritá
Aktuální počasí Maritá
Aktuální počasí přímo pro město Maritá. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 20°C |
