- Počasí
- Řecko
- North Aegean
- Mantamádos
Aktuální počasí Mantamádos
Aktuální počasí přímo pro město Mantamádos. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 3. 4. (02:00)
Velmi silné bouřky
Platí do 3. 4. (02:00)
10°C
pocitově 10°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 46 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 14°C |
