- Počasí
- Řecko
- North Aegean
- Mantamádos
Aktuální počasí Mantamádos
Aktuální počasí přímo pro město Mantamádos. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 3. 4. (02:00)
Velmi silné bouřky
Platí do 3. 4. (02:00)
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 13°C |
