- Počasí
- Bangladéš
- Chittagong
- Mandākini
Aktuální počasí Mandākini
Aktuální počasí přímo pro město Mandākini. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 50 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 28°C |
