- Počasí
- Rusko
- Tomsk Oblast
- Mel’kovka
Aktuální počasí Mel’kovka
Aktuální počasí přímo pro město Mel’kovka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 15°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
