- Počasí
- Německo
- Mecklenburg-Vorpommern
- Malliß
Aktuální počasí Malliß
Aktuální počasí přímo pro město Malliß. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 7°C |
