- Počasí
- Německo
- Mecklenburg-Vorpommern
- Malliß
Aktuální počasí Malliß
Aktuální počasí přímo pro město Malliß. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 7°C |
