- Počasí
- Čínská lidová republika
- Gansu
- Maliantan
Aktuální počasí Maliantan
Aktuální počasí přímo pro město Maliantan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 7°C |
