- Počasí
- Rusko
- Primorskiy (Maritime) Kray
- Malaya Kema
Aktuální počasí Malaya Kema
Aktuální počasí přímo pro město Malaya Kema. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 46 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 7°C |
