Aktuální počasí Cadacorte
Aktuální počasí přímo pro město Cadacorte. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 14. 5. (14:00) do 14. 5. (20:00)
Bouřky
Platí od 14. 5. (08:00) do 14. 5. (20:00)
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 73 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 17°C |
