Aktuální počasí Maja e Muçalit
Aktuální počasí přímo pro město Maja e Muçalit. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 1°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 995 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 4°C |
