- Počasí
- Maďarsko
- Komárom-Esztergom
- Csolnok
Aktuální počasí Csolnok
Aktuální počasí přímo pro město Csolnok. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 1. 4. (01:00)
5°C
pocitově 1°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 9°C |
