Aktuální počasí Maja e Kakisë
Aktuální počasí přímo pro město Maja e Kakisë. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 34 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 4°C |
