- Počasí
- Česko
- Jihočeský kraj
- Černý Dub
Aktuální počasí Černý Dub
Aktuální počasí přímo pro město Černý Dub. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
3°C
pocitově -1°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 41 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 7°C |
