Aktuální počasí Mahmudwala
Aktuální počasí přímo pro město Mahmudwala. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
36°C
pocitově 39°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 21 % |
| oblačnost | 30 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 31°C |
