- Počasí
- Afghánistán
- Ghowr
- Madḩan
Aktuální počasí Madḩan
Aktuální počasí přímo pro město Madḩan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 7°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 11°C |
