Aktuální počasí Macapule
Aktuální počasí přímo pro město Macapule. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 24°C |
