- Počasí
- Rumunsko
- Caraş-Severin
- Lupac
Aktuální počasí Lupac
Aktuální počasí přímo pro město Lupac. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 66 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
