- Počasí
- Rumunsko
- Caraş-Severin
- Nermed
Aktuální počasí Nermed
Aktuální počasí přímo pro město Nermed. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 28. 5. (08:00) do 28. 5. (21:00)
29°C
pocitově 30°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 14 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 18°C |
