- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Luoping
Aktuální počasí Luoping
Aktuální počasí přímo pro město Luoping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 11°C |
