- Počasí
- Argentina
- Buenos Aires
- Luján
Aktuální počasí Luján
Aktuální počasí přímo pro město Luján. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 19°C |
