Aktuální počasí Lüglas
Aktuální počasí přímo pro město Lüglas. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 6°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 73 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
