- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Les Bâchers
Aktuální počasí Les Bâchers
Aktuální počasí přímo pro město Les Bâchers. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 9°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
