Aktuální počasí Lučany nad Nisou
Aktuální počasí přímo pro město Lučany nad Nisou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
6°C
pocitově 4°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 10°C |
