- Počasí
- Francie
- Hauts-de-France
- Calonne-Ricouart
Aktuální počasí Calonne-Ricouart
Aktuální počasí přímo pro město Calonne-Ricouart. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 15. 5. (00:00)
7°C
pocitově 3°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
