- Počasí
- Slovensko
- Banskobystrický kraj
- ľuboreč
Aktuální počasí ľuboreč
Aktuální počasí přímo pro město ľuboreč. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 5°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 47 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 9°C |
