- Počasí
- Německo
- Mecklenburg-Vorpommern
- Lubmin
Aktuální počasí Lubmin
Aktuální počasí přímo pro město Lubmin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 5°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1030 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 9°C |
